“Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri” için 43 Cevap

 1. Merhaba, güzel paylaşımınız için teşekkürler. Mesela ben wmaracı forumunda bazı yazılarımı sitemi kaynak göstererek yayınlıyorum. Böylece hem konum okunmuş oluyor hem de merak edenler sitemi inceliyor. Aynı zamanda kaliteli backlink de almış oluyorum. Ama bu sitemdeki özgünlüğü etkilemez mi? Yani ne kadar doğru yapıyorum?

  1. Merhaba, wmaracı gibi büyük forumlar oldukça sık indexlenmektedir. Sitenizde hali hazırda indexlenmiş bir yayını wmaracıda paylaşmanız size bir zarar vermez. İlk yayınlayan siz olduğunuz için ve kaynak gösterilerek yayın yapıldığı için hiçbir sorun yoktur.

 2. Hocam Paylaşımınız için çok teşekkürler.Gerçekten çok güzel paylaşım olmuş

 3. Merhaba kaliteli backlink derken acaba hangi sitelerden hiç backlink almamamız gerekli ve neye dikkat etmeliyiz acaba ? bende sitemi instagram takipçi satın al kelimesinde yükseltmek istiyorum ama yanlış bişiler de yapmak istemiyorum ne yapmalıyım ?

  1. Merhaba, güzel bir noktaya değinmişsiniz. Kaliteli backlink alabileceğiniz siteleri nasıl eleyeceğinizi, kaynak bulduğunuzda kaliteli olup olmadığına dair nasıl ayrım yapabileceğinizi anlatan bir blog yazısı hazırlayacağız.

 4. Öncelikle okuduğum en faydalı kaynak olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Haber sitelerinde yayın yaparken nasıl yapmalıyız hocam? Bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Çünkü kaliteli backlink almak için o kadar tanıtım yazısı yazdırıyoruz ama bi faydası olmuyor. İşi bilene sormak istedim. Bu tanıtım yazılarını nasıl yazdırmak gerekiyor? Hadi iyi bir site bulduk diyelim. Yazı kaliteli olmayınca bir fayda sağlamıyor sanırım. Cevabınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

  1. Merhaba Murat. Blogumuza gösterdiğin ilgi için teşekkürler. Haber sitelerinde tanıtım yapmanın inceliklerini öğrenmek istersen Tanıtım Yazısıyla Google’da Sıralama Yükselmek isimli makalemize göz atmanı tavsiye ederim. Her zaman söylüyoruz; işin temelinde faydalı olmak var. Tanıtım yaptırırken dahi insanlara bir bilgi sunmayı amaç edinmelisin. Asıl soruna gelirsek tanıtım yazısında olması gereken özellikler ve önemli detaylar için Etkili Tanıtım Yazısı Yazma İpuçları yazımız sana yol gösterecektir. Bloğumuzda daha fazla vakit geçirmen dileğiyle… Her zaman bize yazabilirsin.

   1. Bu kadar hızlı yanıt beklemiyordum 😀 çok teşekkür ederim. Verdiğiniz kaynakları mutlaka inceleyeceğim. Başarılar dilerim.

 5. Teşekkür hocam. Evden eve nakliyat sitem için wordpress eklentisi yapmayı düşünüyorum. Evden eve nakliyat siteleri bu eklentiyi kullandıkça bana dönüşü olumlu olacaktır diye düşünüyorum. Sizlerin de fikirlerini almak isterim. Teşekkürler tekrardan .

 6. Bir sorum olucak aldığımız backlinkler hangi zaman aralığı içerisinde backlink alınmış olarak goruntulenmektedır?
  bir cok yerden backlink oluşturdum ama backlink analizi yaptıgım zaman görüntülenmemekte sizce nedir?

  1. Merhaba, backlink analizi yaptığınız araca göre ve nereden backlink aldığınıza göre cevap değişecektir. Kimi backlinkler daha uzun sürelerde arama sonuçlarına yansırken hızlı indexlenen sayfalardan alınan backlinkler kısa sürede etkisini gösterebilmektedir. Detaylı bir konu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.