“Google AMP Nedir? AMP Hakkında Bilmeniz Gerekenler” için 5 Cevap

  1. Birçok kişi adsense gelirlerini düşürdüğünü söylüyor o yüzden cesaret edip de AMPye geçemiyorum. Tanıdıklarım hep AMP’yi kaldırdı. BAzılarının ziyaretçi sayısı artıyormuş bazılarınınki düşüyormuş. Google tavsiye etse bile korkuyoruz ne yapabiliriz?

    1. Reklamların AMP ile iyileştirilmesi için mutlaka bir çözüm bulunacaktır. Google’ın AMP önermesinin sebebi kullanıcılara daha hızlı açılan sayfalar oluşturabilmeniz. Çünkü mobil kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor ve mobil cihazlarda fazla veri harcayan, yavaş açılan sayfalarda ziyaretçiler fazla kalmıyorlar. Kullanıp kullanmamak tercihinize kalmıştır. AMP ile ilgili yapılacak olan geliştirmeleri bekleyerek, süreci gözlemleyerek daha iyi kararlar alabilirsiniz. Bol trafikli günler dileriz.

  2. Teşekkürler. Amp açılış hızını etkiliyor ama buna bağlı olarak Adsens gelirlerini de düşürdü. Şuan sitemde gelirler %40 oranına düştü ama iletiye yatırım olacağını düşünüyorum. Kazanmak için kaybetmeyi göze almak lazım.

  3. Eğer AMP için Anayltics eklemezseniz trafiğinizin tabiki düştüğünü zannedersiniz. Ayrı ayrı mülk oluşturup eklemenizi tavsiye ederim.
    Artık önemli olanın içeriğin sitede nasıl göründüğü değil, neyi içerdiği olduğunu kabul etmek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.