“Ücretsiz Backlink Nasıl Alınır?” için 30 Cevap

 1. Ücretli backlink paketlerini daha önce hiç kullanmadım güvenemediğimden. kendim çalışma gerçekleştirdiğim zaman daha iyi olacağını düşünmüşümdür hep.Otomatik backlink programlarına arada sırada başvuruyorum.Faydasını hissetmedim hiç

 2. Backlink almanın ne demek olduğunu sayenizde öğrendim. Çok teşekkür ederim. Ücretsiz backlink alırken artık daha bilinçli davranıyorum. Siteleri birbirinden ayırt edebiliyorum. En önemlisi de blogunuz sayesinde birçok kaynak edindim ve kendimi geliştirme fırsatı buldum. Yayınlarınıza ara vermeyin. Sıkı takipçinizim. Başarılar dilerim.

 3. Kaliteli, anlaşılır ve oldukça faydalı bir yazı olmuş. Yorum yazmadan edemedim. Teşekkürler.

 4. hocam sitemi sizin tavsiyelerinize göre düzenliyorum. Emeginize Sağlık Teşekkürler

 5. Gercekten bilgilendirici. Bu işe yeni başlayanlar ve backlink sistemini çözümlemeye çalışanlara birazda ipucu niteliğinde. Herzaman pahalı şeylerin iyi olmadığınıda tazmışsınız. Gerçekten kaliteli bir çalışma

 6. Yazdıklarınızın hemen hemen hepsini bilsem de sonuna kadar keyifle okudum. Oldukça akıcı ve seo açısından da başarılı bir yazı olmuş. Aynı zamanda bilgileri tazelemek açısından da faydalı oldu..

 7. Backlink satın almakla olmuyor evet doğal backlink almanın en güzel yolu kendi çalışmalarınız olmalıdır. Emeği geçen tüm herkese başarılar çok güzel bir paylaşım olmuş.

 8. Çok faydalı bilgiler paylaşmışsınız. sayenizde faydalı bilgiler edindik teşekkürler.

 9. Gerçekten çok aytınlatıcı bilgi olmuş. İnsan okuyunca ne demek istediginizi anlıyor Çok teşekürler başarılarınızın devamını dilerim .

  1. Otomatik yazılımları hiçbir zaman önermiyoruz. Sizin kontrolünüz dışında alınan linklerin ne kadar kaliteli olacağını bilemezsiniz. Spam linkler sonucu sitenizin ceza alma ihtimali çok yüksektir. Uzun vadede siteler zarar görürler.

 10. Bir çok insan backlink in sadece para ile alındığını düşünmekte. Hakbuki kaliteli sitelerden ücretsiz backlink sahibi olmak mümkün. Tabi bunun için belirli miktarda emek sarf edilmesi gerekiyor.

 11. merhaba! yazınızı okudum, pardon çok üşengeç olduğum için yazıyı sese çevirip dinledim 🙂 Çok faydalı bilgiler edindim. emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. bu sayfaya diğer siteleriminde linkini ekleyip herbiri için yorum yaparsam olur mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.